BOODEP ( BOŞALMAYI DENETLEME PROGRAMI)PROGRAMINA HOŞ GELDİNİZ

LÜTFEN BU BELGEYİ DİKKATLE OKUYUN.

YASAL UYARI: BU BİR TEDAVİ PROGRAMI DEĞİLDİR. SONUÇLAR KİŞİDEN KİŞİYE DEĞİŞEBİLİR. WEB SİTESİNİN İÇERİĞİ VE EĞİTİM PROGRAMINDA SUNULAN İÇERİK, DOĞRUDAN, KİŞİSEL, PROFESYONEL TIBBİ BAKIM VE TEŞHİS İŞLEMİNİN YERİNE GEÇMEZ. SPESİFİK, FİZİKSEL , ZİHİNSEL SAĞLIK ÖNERİLERİ VEYA BAŞKA BİR TAVSİYE VERMEYİ AMAÇLAMAZ.

LÜTFEN HİZMET KULLANIMINIZI BAŞLATMADAN ÖNCE AŞAĞIDAKİ TAM MESLEKİ TAVSİYE VE TIBBİ YASAL UYARILARI OKUYUN.

HERHANGİ BİR CİNSEL ETKİNLİK YAPMAK KENDİ İNSİYATİFİNİZDEDİR.

BOODEP (BOŞALMAYI DENETLEME PROGRAMI), CİNSEL BİR FAALİYET FORMU TARAFINDAN KAYNAKLANAN HİÇBİR HASTALIK, YARALANMA VEYA TEHLİKELİ HEDEFLİĞE SORUMLU OLMAYACAKTIR.

BOODEP (BOŞALMAYI DENETLEME PROGRAMI), Sitenin veya Hizmetin yasa dışı ve / veya izinsiz kullanımına karşı herhangi bir yasal işlemi araştırabilir ve gerçekleştirebilir.

1- TANIM VE AÇIKLAMA

1.1. Berk Karataş, www.boodep.com sitesinin sahibi ve işletmecisidir. Hizmeti satın aldığınızda ,tüm hizmet şartlarını (“sözleşme” veya “koşullar”) kabul etmiş olursunuz. Ayrıca, bu sözleşmeye atıfta bulunulan ve sitede bulunan aramızdaki gizlilik politikasının tamamını okumalı,anlamalı ve kabul etmelisiniz.

1.2. Boodep (boşalmayı denetleme programı) hizmetini kullanmanız tamamıyla kendi sorumluluğunuzdadır. Boodep (boşalmayı denetleme programı) hizmet ya da hizmeti kullanımınızla ilgili olarak açık ya da zımni herhangi bir garanti veya sorumluluk kabul etmez.

1.3. Hizmeti kullanarak, bu sözleşmeyi elektronik biçimde almayı kabul etmiş sayılırsınız. Bu izni geri almak için mail yolu ile [email protected] adresine yazılı beyan etmelisiniz.

Lütfen bu anlaşma ile ilgili sorularınız için bizimle iletişime geçin.

2- KULLANIM ŞARTLARI ve SORUMLULUKLAR

2.1. Hizmeti Kimler Kullanabilir?

2.1.1 Hizmeti veya siteyi kullanmak için en az 18 yaşında olmanız gerekir.

2.2. Genel Sorumluluk Reddi Beyanı

2.2.1 Hizmet boyunca size aktarılacak egzersizler tedavi uygulaması olmayacaktır.

Hizmet boyunca sunulan ürünleri kullanımınız kendi tercihiniz olacaktır. Tüm riskler size aittir.

2.2.2. BOODEP (BOŞALMAYI DENETLEME PROGRAMI)., egzersizlere veya ürünlere olan tutku, alışkanlık, bağımlılık vb. gibi sorumlulukları kabul etmemektedir.

2.2.3. BOODEP (BOŞALMAYI DENETLEME PROGRAMI)., program boyunca size hizmet sağlar. Aramızdaki hizmet bağını kullanmak kendi sorumluluğunuzdadır.

2.2.4. BOODEP (BOŞALMAYI DENETLEME PROGRAMI)., Aramızdaki hizmeti herhangi bir zamanda ve tamamen kendi takdirine bağlı olarak değiştirme hakkını saklı tutar.

2.2.5. Aramızdaki hizmete kendi erişiminizi (örneğin; bilgisayar, mobil cihaz, internet bağlantısı vb.) sağlamaktan kullanıcı sorumludur.

2.2.6. BOODEP (BOŞALMAYI DENETLEME PROGRAMI)., verilerin kaybolmasından veya bozulmasından sorumlu olmayacaktır ve bu sayede, bilgisayar sisteminize, internet erişimine, indirme veya görüntüleme cihazınıza gelebilecek zararla ilgili tüm hak taleplerinden feragat eder.

2.2.7. Bir ikincil tarafın bilgisayarınızdaki veya mobil cihazınızda ki hizmet veya site içeriğini aramızda görebilmesi veya bu kapsamda görebilmesi için, işbu sözleşmedeki tüm hükümleri, hükümleri, feragatnameleri ve uyarıları tarafınıza bildirmekten yalnızca siz sorumlusunuz.

2.2.8. BOODEP ( BOŞALMAYI DENETLEME PROGRAMI)., bağlı ortaklıkları ve diğer üçüncü taraflar aracılığıyla hizmeti sunabilir, veya bu hizmeti size gizli bir şekilde sunabilmek için elinden gelenin en iyisini yapar.

2.2.9. Gönderilecek olan tüm ürünler, markasız bir pakette, özel bir kargo firması kullanarak 5(beş) iş günü içerisinde gönderim adresinize gönderilecektir. Gönderimdeki gecikmeler ve paketleme hataları dahil, doğrudan kontrolümüz altında olmayan bağlı kuruluşlarımız ve üçüncü şahıslar tarafından gerçekleştirilen bir eylem veya ihmalden kaynaklanan hatalardan dolayı BOODEP (BOŞALMAYI DENETLEME PROGRAMI). sorumlu değildir.

2.2.10. Bu Sözleşmedeki herhangi bir feragatname veya sorumluluk sınırlaması geçerli olmadığı ölçüde, uygulanabilir tüm açık, zımni ve kanuni garantiler, programın ilk kez kullandığınız tarihten sonraki 30 (otuz) gün ile sınırlı olacaktır. Bu süreden sonra hiçbir garanti uygulanmayacaktır.

2.3. Tıbbi Sorumluluk Reddi Beyanı

2.3.1. BOODEP (BOŞALMAYI DENETLEME PROGRAMI)., programın kullanımı ve doğruluk veya site içeriğinin doğruluğu ile ilgili hiçbir tıbbi tedavi veya garanti vermemektedir. Sunulan içerik, bilgi ve anlatımlar geneldir. Herkes için geçerli olmayabilir ve yan etkileri olabilir. Herhangi bir ilaç almadan önce doktorunuza başvurunuz. Bu sitede yapılan açıklamalar, herhangi hastalığın nasıl tedavi edileceğine dair bilgiler içermemektedir. Özel bir ürün veya hizmeti yerleştirmemektedir. Ürünleri kullanmadan önce tüm servis etiketlerini okuyunuz. Yan etkileri ve ürün kontrendikasyonları ile ilgili olarak yeterli bilgi ürünleri içinde sunulmuştur.

2.3.2. Programa katılmadan önceki formları doğru ve tam bir şekilde doldurmadığınız takdirde bundan sorumlu değiliz.

2.3.3. Herhangi bir uzman tarafından sağladığı herhangi bir öneri, sorumlu, tavsiye, öneri, öneri, bilgi ve/veya hizmeti bu programa dahil olduğu için yapmamak kişinin kendi sorumluluğundadır.

2.3.4. Programda danışman uzmanlar tarafından verilen tavsiyeler veya bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve şahsen yapılan toplantı veya yüz yüze yapılacak fiziksel muayenenin yerine geçemez. Üyeler, herhangi bir uzman tarafından verilen tavsiyelere dayanarak sağlık, yasal, finansal, ilişki, evlilik veya diğer kararlara güvenmemeli veya bunlar ile karar vermemelidir.

2.3.5. Tıbbi ya da zihinsel sağlık danışmanlığı arayan üyelerin, nitelikli bir profesyonel uzman görmelerini şiddetle tavsiye ederiz.

2.4. Sorumluluğun Sınırlandırılması

2.4.1 Yasaların izin verdiği ölçüde: (i) hiçbir şekilde BOODEP ( BOŞALMAYI DENETLEME PROGRAMI). veya bağlı ortakları,bunlarla sınırlı olmamak üzere, doğrudan, dolaylı, tesadüfi, özel, sonuçsal, cezai veya örnek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kişisel yaralanma, ölüm, hamilelik, eşin hamileliği, cinsel yolla bulaşan hastalıklar, geçim kaybı, keyif kaybı, acı, duygusal sıkıntı, kar kaybı, gelecekteki kazanç kaybı, iyi niyet, kullanım ve/veya diğer zararlar veya diğer maddi olmayan zararlardan sorumlu tutlamaz.

2.5. Tazminat

5.1.1 BOODEP ( BOŞALMAYI DENETLEME PROGRAMI)., mal sahipleri, diğer görevliler, ortaklar, ortaklıklar, müdürler, çalışanlar, iştirakler ve diğer ilgili varlıklar, hizmetkarlar, acenteler, temsilciler, halefler ve herhangi bir hak talebine veya talebe karşı vekaleten tazminat ödemeyi, savunmayı ve elinde tutmayı kabul eder. www.boodep.com’a gönderdiğiniz veya ilettiğiniz içerikten, siteyi veya servisleri kullanımınızdan, hizmetlere olan bağlantınızdan, bu hizmet şartlarını ihlal ettiğinizden veya başkalarının haklarından sorumlu değildir.

2.6. Gizlilik

2.6.1. Hizmet, sitenin kaydı veya kullanımı sırasında hakkınızda toplanan tüm bilgiler Gizlilik Politikamıza ve ilgili tüm yasalara uygun olarak kullanılacaktır.

2.7. Ödemeler

2.7.1. Boodep ( boşalmayı denetleme programı) ücreti Aramızdaki hizmet tek seferlik ödeme hizmetidir. Hizmet alımınızı değiştirmek veya sonlandırmak istiyorsanız, lütfen iletişim adresinden bize ulaşın. Hizmetlerimizin fiyatı belirli aralıklarla değişebilir.

2.7.2.BOODEP ( BOŞALMAYI DENETLEME PROGRAMI) PROGRAMINDAN memnun değilseniz, herhangi bir nedenle, 15 gün içinde adresinden bizimle iletişime geçin, size tam bir geri ödeme yapacağız.

2.7.3.İadeler, iptal talebinin alınmasından itibaren 7-10 iş günü içinde gönderilecektir.

2.8 Süre ve Fesih;

2.8.1. DÖNEM: Bu Sözleşme, bizimle hizmeti ilk kez kullandığınız tarihte başlar ve 12. Haftanın sonunda biter.

Hizmetin iptal edilmesi: Hizmeti iptal etmek için, lütfen iletişim adresinden bize ulaşın.

2.8.2.BOODEP ( BOŞALMAYI DENETLEME PROGRAMI)., sözleşmeyi tek taraflı iptal edebilir.

2.9. Davranış Kuralları ve Yasaklanan Faaliyetler

2.9.1. Siteyi, hizmetleri ve içeriği kullanımınızla bağlantılı olarak aşağıdakileri yapmayacağınızı kabul edersiniz:

Yasa dışı, zararlı, tehdit edici, küfürlü, taciz edici, zorlayıcı, hakaret içeren, kaba, kaba, müstehcen, hakaret içeren, herhangi birinin gizliliğini istila eden, nefret dolu veya ırksal, etnik veya başka türlü sakıncalı herhangi bir içeriği yüklemek, yayınlamak, e-postayla göndermek veya başka türlü iletmek;

reşit olmayanlara herhangi bir şekilde zarar vermek;

herhangi bir kişiyi veya bir kişiyi taklit etmek ya da sahte bir devlet taklit etmek ya da bir kişiyle ya da kuruluşla ilişkinizi yanlış tanıtmak; herhangi bir yasa uyarınca veya sözleşmeye bağlı veya güvene dayalı ilişkilerde (iş ilişkisinin bir parçası olarak öğrenilen ya da ifşa edilmeyen sözleşmeler kapsamında ifşa edilen özel, gizli ve gizli bilgiler gibi) iletme hakkına sahip olmadığınız herhangi bir İçeriği yüklemek, göndermek, e-postayla göndermek veya başka şekilde iletmek , özel veya hassas bilgiler); herhangi bir tarafın herhangi bir patentini, ticari markasını, ticari sırrını, telif hakkını veya diğer fikri mülkiyet haklarını ihlal eden herhangi bir içeriği yüklemek, yayınlamak, e-postayla göndermek veya başka şekilde iletmek;

istenmeyen veya izinsiz reklam, promosyon malzemeleri, “önemsiz posta”, “spam”, “zincir mektuplar”, “piramit şemaları” veya diğer herhangi bir talep formunu yüklemek, göndermek, e-postayla göndermek veya başka şekilde iletmek;

herhangi bir bilgisayar yazılımı veya donanım veya telekomünikasyon ekipmanının işlevselliğini kesmek, tahrip etmek veya sınırlandırmak için tasarlanmış yazılım virüslerini veya diğer bilgisayar kodlarını, dosyaları veya programları içeren herhangi bir materyali yüklemek, göndermek, e-postayla göndermek veya başka şekilde iletmek; sahte hesaplar oluşturmak, herhangi bir kimsenin veya başkalarının kredi kartı bilgileri, sosyal güvenlik dahil olmak üzere, bunlarla sınırlı olmamak üzere, hiçbir şekilde kişileri veya varlıkları küçümsememeli, taciz etmemeli, müstehcen kullanmaya, taciz etmemeli, tehdit etmemeli, tehditkar kimliğine bürünmemeli veya gözünü korkutmamalı ve hizmet aracılığıyla özel veya gizli bilgiler göndermemelisiniz

Alternatif ulusal kimlik numaraları, halka açık olmayan telefon numaraları veya halka açık olmayan e-posta adresleri; Siteye, hizmetlere, içeriğe veya hizmetlere bağlı olan sunuculara veya ağlara müdahale etmeyiniz. İnternet’e bağlı ağların tüm gereksinimlerine, prosedürlerine, politikalarına veya düzenlemelerine uymalısınız.

İçerik; Kasıtlı veya kasıtsız olarak, geçerli yerel, eyalet, ulusal veya uluslararası yasaları ihlal etmemelidir. Siteye, hizmetlere veya içeriğe bağlı olarak herhangi bir İçeriği veya herhangi bir türevi eseri tamamen veya kısmen çoğaltmak, yeniden yayınlamak, indirmek, yayınlamak, iletmek, dağıtmak, kopyalamak, kamuya göstermek veya başka türlü kullanmak yasaktır.

2.10. Fikri Mülkiyet

2.10.1. Aramızdaki Site ve Hizmetlerin, telif hakları, patentler, ticari markalar, ticari sırlar veya diğer haklarla korunan yazılımlar, grafikler, fotoğraflar, videolar, teknik bilgiler, ürün fikirleri, yorumlar ve diğer materyaller (toplu olarak “İçerik”) içerdiğini kabul edersiniz. Mülkiyet hakları ve bu hakların şu anda veya daha sonra geliştirilen tüm şekillerde, medyada ve teknolojilerde geçerli ve korunmasını sağlamak. Ortakları ve lisans verenleri tarafından BOODEP ( BOŞALMAYI DENETLEME PROGRAMI). için geliştirilen tüm BOODEP ( BOŞALMAYI DENETLEME PROGRAMI)., tarafından üretilen İçerik ve İçerik, tek tek telif hakkına ve TÜRKİYE CUMHURİYETİ telif hakkı yasaları uyarınca toplu bir çalışma olarak telif hakkına sahiptir; ayrıca, BOODEP ( BOŞALMAYI DENETLEME PROGRAMI)., aramızdaki sitede yer alan tüm içeriğin seçimi, koordinasyonu, düzenlenmesi ve geliştirilmesinde bir telif hakkına sahiptir.

Fikri mülkiyetimiz (örneğin, logo ve ticari markalar (tescil edilmiş olsun veya olmasın), bizim önceden yazılı onayımız olmadan kopyalanamaz, taklit edilemez veya tamamen veya kısmen kullanılamaz. Ayrıca, tüm sayfa başlıkları, özel grafikler, düğme simgeleri ve komut dosyaları hizmet markaları, ticari markalar ve / veya ticari kıyafetlerdir ve bizden önceden yazılı izin alınmadan tamamen veya kısmen kopyalanamaz, taklit edilemez veya kullanılamaz.

Aramızdaki adı, logolar ve bağlı siteler ve teknolojiler, BOODEP ( BOŞALMAYI DENETLEME PROGRAMI).’nin münhasır mülküdür. Hizmetlerde görünen tüm diğer ticari markalar ilgili sahiplerinin ticari markalarıdır. Ortaklarımız veya servis sağlayıcılarımız, hizmetler üzerinden sağladıkları içerikte ek mülkiyet haklarına da sahip olabilirler. Bize ait olan tescilli veya tescilli olmayan ticari adlar, ticari markalar ve hizmet markaları, bizim olmayan herhangi bir ürün veya hizmetle bağlantılı olarak, karışıklığa neden olabilecek hiçbir şekilde kullanılamaz. Hizmetlerde yer alan hiçbir şey, önceden yazılı onayımız olmadan ticari isimlerimizi, ticari markalarımızı veya hizmet markalarımızdan herhangi birini kullanma veya herhangi bir lisans veya kullanım hakkı vermeyecek şekilde yorumlanamaz.

BOODEP (BOŞALMAYI DENETLEME PROGRAMI)., site ve hizmetteki tüm mülkiyet haklarına ve bunlarla ilgili tüm içeriğe, ticari markalara, ticari adlara, hizmet markalarına ve diğer fikri mülkiyet haklarına sahiptir.

2.11. Genel Hükümler

2.11.1. Hizmet, Bursa’daki ofislerimizden BOODEP ( BOŞALMAYI DENETLEME PROGRAMI). tarafından kontrol edilir, işletilir ve yönetilir. Hizmete Türkiye dışındaki bir yerden erişirseniz, tüm yerel yasalara uymak sizin sorumluluğunuzdadır. BOODEP ( BOŞALMAYI DENETLEME PROGRAMI).’nin bizimle hizmet erişilen İçeriğini hiçbir ülkede veya geçerli yasaların, kısıtlamaların veya düzenlemelerin yasakladığı hiçbir şekilde kullanmayacağınızı kabul edersiniz.

Şartların herhangi bir hakkını ya da hükmünü uygulamama ya da uygulamamamız, bu hak ya da hükmün feragat edilmesine neden olmaz. Şartların herhangi bir hükmünün yetkili mahkeme mahkemesi tarafından geçersiz olduğu tespit edilirse, taraflar yine de mahkemenin hükme yansıtılan şekilde niyetlerini yerine getirmek için çaba göstermesi gerektiği ve şartların diğer hükümlerinin hükümlerin içinde kalması gerektiği konusunda hemfikirdir. Herhangi bir tüzüğe veya yasaya bakılmaksızın, şartların kullanımından doğacak veya bununla ilgili herhangi bir eylem iddiasının veya nedeninin, bu iddia veya eylem nedeninin ortaya çıkması veya sonsuza dek yasaklanması durumunda bir (1) yıl içerisinde dosyalanması gerektiğini kabul edersiniz.Koşullardaki bölüm başlıkları yalnızca kolaylık sağlamak için olup yasal veya sözleşmeyle ilgili hiçbir etkisi yoktur.

3- TARTIŞMA ÇÖZÜMÜ ve YARGI

3.1.Bu Anlaşma ve siz ve BOODEP ( BOŞALMAYI DENETLEME PROGRAMI). arasındaki herhangi bir anlaşmazlık, hukuk çatışmaları ilkeleri gözetilmeksizin TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ yasalarına tabidir.

Yasaların izin verdiği azami ölçüde, bu anlaşma Türkiye Cumhuriyeti Devleti yasalarına tabidir ve siz, kullanımından doğacak ya da kullanımıyla ilgili tüm ihtilaflarda, Türkiye Cumhuriyeti’ndeki mahkemelerin münhasır yargı yetkisini ve yerini kabul etmiş sayılıyorsunuz. Sitenin kullanımı, bu bölüm dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, bu koşulların tüm hükümlerine etki etmeyen hiçbir yetki alanında yetkisizdir.

Sitenin bu sözleşmesinin veya kullanımının bir sonucu olarak BOODEP ( BOŞALMAYI DENETLEME PROGRAMI). ile aranızda hiçbir ortak girişim, ortaklık, istihdam veya acente ilişkisi bulunmadığını kabul edersiniz.

BİLDİRİMLER: Bildirimler, anlaşmalar, açıklamalar veya BOODEP (BOŞALMAYI DENETLEME PROGRAMI).’nden diğer bilgiler dahil olmak üzere tüm iletişimleri elektronik olarak almayı kabul etmiş sayılırsınız. BOODEP (BOŞALMAYI DENETLEME PROGRAMI)., tüm bu iletişimleri e-postayla veya aramızdaki hizmete göndererek sağlayabilir. Destekle ilgili sorularınız için adresine veya aşağıdaki adrese bir e-posta gönderebilirsiniz:

BOODEP (BOŞALMAYI DENETLEME PROGRAMI).

Fsm Bulvarı, Bahar Sitesi, D-Blok, D:3

Nilüfer /BURSA

​Telefon : 0224 249 48 50

0543 249 48 50

Buradaki hiçbir şey BOODEP ( BOŞALMAYI DENETLEME PROGRAMI).’nin mahkeme celbi, iddia veya diğer taleplere itiraz etme hakkını sınırlayamaz.

Taraflar, yukarıdaki maddelerde yazılı sorumluluklarını yerine getirmez ise karşı tarafa sözleşmeyi herhangi bir tazminat ödemeden feshetme hakkı doğduğunu kabul ve taahhüt etmişlerdir. İş yeri personel disiplin yönetmeliği hizmet akdinin devamı niteliğindedir.

Sözleşme, tarafların karşılıklı anlaşması halinde bitiş tarihinden önce feshedilebilir. Sözleşmenin bitiş tarihinde, önceden herhangi bir bildirime gerek kalmaksızın sözleşme kendiliğinden sona erer. Sözleşme süresinin bitiminde tarafların anlaşması halinde sözleşme aynı şartlarda uzar.

SON HÜKÜMLER

Sözleşmede düzenlenmemiş konularda kanun ve mevzuat hükümleri saklıdır.

Uyuşmazlıklarda çözüm TÜRKİYE CUMHURİYETİ merci mahkeme ve icra daireleridir.

DEĞİŞİKLİK: Bu Anlaşma, BOODEP (BOŞALMAYI DENETLEME PROGRAMI). ile Beraber Sitede Yayınlanan Sitede yayınlanan revize edilmiş Hizmet Şartları veya BOODEP (BOŞALMAYI DENETLEME PROGRAMI).’nin yetkili bir temsilcisi tarafından imzalanan yazılı bir değişiklik haricinde değiştirilemez. Gözden geçirilmiş bir hizmet koşulları, aramızdaki sitede yayınlandığı tarihten itibaren geçerli olacaktır.